Icy Tower

Icy

Tower

Download

Mody do Icy Tower 1.5

Yo! W tym dziale zgromadziliśmy dla Was mody (skiny, skórki) do Icy Tower! Większość z nich pochodzi ze zbiorów strony IcyTower.cz! :)

Chcesz wiedzieć jak umieścić je w grze? Skiny do Icy Tower są w postaci pliku 'data.dat'. Musisz wejść do katalogu z IT (zazwyczaj c:\games\icytower1.5\), potem do podkatalogu 'data'. Tam masz oryginalny plik 'data.dat' - najlepiej zrób sobie jego kopię zapasową, tj zmień nazwę np na data1.dat (na wszelki wypadek). Teraz wystarczy jak wgrasz tam plik 'data.dat' moda na którym chcesz pograć ;) Niektóre mody mają także plik 'sfx15.dat', zawierający zmienioną ścieżkę dzwiękową. Plik ten należy podmienić analogicznie jak 'data.dat'. Jeśli mod jest spakowany (rozszerzenie .zip lub .rar) wypakuj go poprzez opcję 'wypakuj tutaj' / 'unzip here' do katalogu 'data' (jeśli nie masz takiej lub podobnej opcji, zainstaluj WinRAR - najnowszą wersję ściągniesz stąd).

Jeśli masz moda którego tu nie ma, podeślij go nam na download małpa icy.pl! :)

Chcesz stworzyć własny mod? - przeczytaj nasz poradnik jak stworzyć moda!


Domyślny mod Mod klasyczny
Grafika prezentująca mod Grafika prezentująca mod
Rozmiar: 1877 kB
Autor: FLD
Działa na: Icy Tower 1.5
Opis: Jest to mod który ma się od razu po zainstalowaniu gry. Umieszczamy go na wypadek gdyby komuś się skasował podczas zabawy z podmienianiem plików data.dat i sfx15.dat ;)
Pobierz
Rozmiar: 2135 kB
Autor: John Beak
Działa na: Icy Tower 1.5
Opis: Jeśli tęsknisz za dawnymi czasami i wersjami Icy Tower, ten mod jest dla Ciebie. Paczka zawiera plik data.dat, który zamienia grafiki na takie jakie były w wersji 1.3.1 i wcześniejszych, a także plik sfx15.dat, który z kolei zawiera efekty dzwiękowe znane z wersji 1.4 i wcześniejszych. Można wgrać te pliki pojedynczo, lub oba na raz :)
Pobierz

Snooker Falubaz
Grafika prezentująca mod Grafika prezentująca mod
Rozmiar: 335 kB
Autor: Grzegorz Wusiewicz
Działa na: Icy Tower 1.5
Opis: Mod w klimacie old-shoolowych gier snookerowych
Pobierz
Rozmiar: 737 kB
Autor: Grzegorz Wusiewicz
Działa na: Icy Tower 1.5
Opis: Mod dla kibiców Falubazu
Pobierz

Matrix mod ???
Grafika prezentująca mod Masz ciekawego moda do tej wersji Icy Towera? Wyślij go nam!
Rozmiar: 639 kB
Autor: John Beak
Działa na: Icy Tower 1.5
Opis: Poczuj się jak Neo w kulminacujnej scenie pierwszego Matrixa i postrzegaj wszystko w zielono-czarnych kolorach;) Przejrzysta grafika i wyraźne schodki w tym modzie ułatwią Ci osiągnięcie jeszcze lepszych wyników.
Pobierz
 
Design 2007 by Błażej Kwidziński
Copyright (c) 2007 by Icy.pl & BK91